-
Поділіться з друзями! 
Зараз в ефірі
до
Раніше звучали

Оксана Новікова

Ведуча ефіру
Не буду брехати і розповідати про втручання у моє життя Його Величності Пана Щасливого Випадку. Ні, у певний момент, коли в українському радіоефірі почали з’являтися комерційні радіостанції, що суттєво відрізнялися від знайомих з дитинства державних станцій, виникло бажання також долучитися до того радіосвята. Тоді здавалося, що робота ді-джея - це щось неймовірно легке і веселе.

Ось я і почала штурмувати усі існуючи у середині 90-х радіостанції. Без досвіду та чіткого усвідомлення - а що воно таке, робота ді-джея. Штурм завершився тріумфальною перемогою для мене - одна нова станція шукала ведучих. Мене прослухали і сказали: "Завтра вранці в тебе ефір"... Не питайте, яким він був. На це запитання я б не змогла відповісти навіть одразу після ефіру, бо так хвилювалася, що мозок відмовлявся записувати у книзі спогадів те, що відбувалося) Але ось вам доказ того, що мрія здатна здійснитися, навіть якщо усі навколо вважають її божевільною. У те, що я буду працювати на радіо, здається, окрім мене, ніхто не вірив.

Що для мене «Радіо Мелодія»? Вибачте за банальність... моя відповідь, мабуть, не потрапить до списку найоригінальніших... проте від щирого серця - робота на Мелодії - це для мене просто задоволення... Люблю свою роботу) Мені пощастило, що можу займатися улюбленою справою... Та ще й під приємну музику. Колег своїх обожнюю. З начальством пощастило (тьфу-тьфу-тьфу провсяк випадок))), і ще приємно усвідомлювати, що працюєш для людей, які за великим рахунком поділяють твої погляди, які цінують те, що і для тебе є цінним. Ми на одній хвилі у всіх сенсах. Це настільки чудово, що не доводиться себе руйнувати, перебудовувати, аби догодити аудиторії.... Слово яке неживе - "аудиторія"... В мене зовсім інша історія - я відчуваю, і ще раз вибачте за банальність, тепло. Можна було б усе списати на досвід роботи в ефірі, але саме цей досвід мені підказує, що просто ми зі слухачами "однієї крові")

👇 Зверніть увагу

👍 Приєднуйтесь до Мелодія FM!

📱 Слухайте зі смартфона