-
Поділіться з друзями! 

Які двері обрати для будинку, квартири та офісу

Які двері обрати для будинку, квартири та офісу
15.01.2024
85
Чи рахували ви колись, скільки разів за добу ви проходите крізь різні двері? Вхідні та міжкімнатні, вдома або на роботі, а є ще двері в магазинах, офісах, аптеках, метро, навіть у автівок, шаф та холодильників є дверцята. А ще існують метафоричні двері, які символізують перехід - в психології, літературі, мистецтві...

В реальному світі двері розподіляються, насамперед, за матеріалом:

Найчастіше металеві вхідні двері встановлюють в багатоквартирних будинках, металопластикові – на балконах, а повністю скляні перегородки та двері – в магазинах і офісах. Але найпоширенішими вважаються двері з ПВХ. Отже, якщо ви якраз плануєте ремонт, врахуйте ці факти.Переваги металопластикових дверей

Ще нещодавно металопластикові двері зустрічались в громадських та виробничих інтер’єрах. Але зараз вони стали настільки досконалими, що широко використовуються в квартирах та приватних будинках. І не лише в якості балконних чи міжкімнатних дверей, адже мають кілька переваг.

  • Відносно невисока ціна
  • Простота та зручність у використанні
  • Гарні показники шумо- та теплоізоляції
  • Легкість монтажу та дрібного ремонту
  • Великий вибір дизайну

Нестандартні конструкції дверей з ПВХ

Переваги металопластикового профілю широко використовують для створення дверей нестандартних конструкцій - наприклад, розсувних. Такі двері значно економлять простір та водночас дозволяють розділяти його на зони: кухня та столова, вітальна та кабінет і таке інше. Також розсувні двері збільшують природне освітлення, завдяки чому роблять приміщення візуально просторішим.

Сучасні матеріали дозволяють втілювати будь-які дизайнерські рішення, варто тільки придумати оселю своєї мрії та не зволікати з її втіленням в життя. Адже життя не варто відкладати на потім.

Фабрика надійних вікон «Геоком Рест» від 1998 року виробляє та встановлює вікна, двері та інші  металопластикові конструкції. Готову продукцію можна вибрати чи замовити індивідуально за посиланням https://geokomrest.ua або в будівельних торгівельних мережах.

Партнерський матеріал

Лайфстайл Мелодія FM: ще більше цікавого

👇 Зверніть увагу

👍 Приєднуйтесь до Мелодія FM!

📱 Слухайте зі смартфона