-
Поділіться з друзями! 

Як слухати Мелодія FM, якщо немає ефірного мовлення
 
Якщо в вашому місті ще немає мовлення Мелодія FM або з якихось причин сигнал недостатньо сильний для впевненого прийому, рекомендуємо слухати нас в мережі Інтернет. В такому варіанті ви почуєте тільки кращі шлягери у найкращій якості.
 
Слухати на сайті
 
Найпростіше - зайти на наш сайт www.melodiafm.ua  і натиснути велику кнопку "Слухати радіо" в правому верхньому куті. Після цього відкриється вікно плеєра, в якому можна слухати ефір, а також наші додаткові інтернет-канали мовлення.


 
Слухати на смартфоні або планшеті за  допомогою додатку TuneIn
 
Також ви можете слухати Мелодія FM на своєму смартфоні або планшеті за  допомогою додатку  TuneIn, що доступний для iOS, Android, Windows Phone и Blackberry. Адреса нашої трансляції в TuneIn: https://tunein.com/radio/Radio-Melodia-952-s112679/
 
Слухати на комп'ютері
 
Якщо вам зручніше слухати нас у програвачі через комп'ютері програми, завантажте спеціальний файл для швидкого з’єднання. Натисність на це посилання правою кнопкою миші, оберіть "Зберегти як...", а потім відкривайте цей файл у будь-якій програмі, яка підтримує програвання онлайн-радіо. Наприклад, для Windows це Windows Media Player, WinAmp, AIMP, foobar2000, Media Player Classic. Для MacOS та Windows — iTunes. Для Linux/Unix — Rhytmbox, Xmms, MPlayer. Для всіх операційних систем — VLC Media Player.
 
З будь-яких питань, пов'язаних з онлайн-трансляцією Мелодія FM, звертайтесь за адресою info@melodiafm.ua. Ми обов'язково допоможемо налаштувати все так, щоб ви залишалися з Мелодія FM завжди і усюди :)

👍 Приєднуйтесь до Мелодія FM!

📱 Слухайте зі смартфона