-
Поділіться з друзями! 
Зараз в ефірі
до
Раніше звучали

Джамала випустила емоційну пісню "Мій брате" про друга, якого втратила на війні

Джамала випустила емоційну пісню
22.01.2024
83
Співачка Джамала випустила щемливу пісню  "Мій брате" та ліричне відео до неї. На написання пісні її наштовхнула особиста драма, яку співачка пережила рік тому.

У січні минулого року Джамала втратила на війні дуже близького друга, який був їй наче брат. За словами співачки, вона довго не могла навіть плакати через це, настільки світлими були її спогади. І лише створивши композицію, вона змогла дати волю почуттям світлого суму.

"Чи може автор плакати над своїм твором, сидячи перед клавішними та комп’ютером, якщо він це переживає? - може! І це не обовʼязково від жалю, як у пісні “1944” , чи від меланхолії та спогадів як у “Шлях додому”, “Заплуталась” і “Сумую”. Так сталося зі мною знову. Рік тому, у січні, я втратила дуже близького друга, брата, але спогади про нього були настільки світлими, що якось я не могла плакати доти, поки не написала цю пісню. “Мій брате”", - поділилася співачка.


Джамала додає, що таких історій про загиблих захисників, на жаль, зараз дуже багато в Україні. Вона поділилася тим, що допомогло їй впоратися з болем втрати.

"Найменше, що ми можемо зробити по відношенню до людей яких ми любили, і які померли захищаючи нас, — памʼятати, згадувати, не боятися їх любити, любити спогади про них, згадувати їх жарти, музичні смаки, цитувати їх. Мені це допомогло, може допоможе і вам? Напишіть їм листа", - порадила співачка.


На початку відео Джамала сидить на кухні та намагається викласти свої почуття у повідомленні в телефоні, потім - пише у щоденнику. Вона переживає різні емоції: усміхається, згадуючи світлі моменти, та сумує, згадуючи втрату.До речі, нещодавно Kalush Orchestra випустили щемливий кліп на романтичну пісню "Це любов".

Лайфстайл Мелодія FM: ще більше цікавого

👇 Зверніть увагу

👍 Приєднуйтесь до Мелодія FM!

📱 Слухайте зі смартфона