-
Поділіться з друзями! 
Зараз в ефірі
до
Раніше звучали

Як обрати каблучку в подарунок коханій людині

Як обрати каблучку в подарунок коханій людині
14.02.2024
98
В усі часи ювелірні вироби вважались доречними та бажаними подарунками. Це не лише коштовна прикраса, але й успішна інвестиція: вартість дорогоцінних металів та каміння зростає щороку. А золоті каблучки з діамантами мають ще одну функцію – такий подарунок є загальновизнаним освідченням у коханні. Але що треба знати, щоб зробити правильний вибір?

Обручка, каблучка чи перстень

 1. Обручка – це символ законного шлюбу, яким молодята обмінюються на весіллі, а потім носять на безіменному пальці. За формою це гладке кільце, хоча може мати вставки з дорогоцінних каменів або рельєфний декор.
 2. Каблучка – кільце з оправою ззовні, в якій закріплений дорогоцінний камінь. В західній весільній традиції чоловік дарує жінці каблучку на заручини, а під час заключення шлюбу на той же палець вдягається обручка. Але каблучка може бути й просто гарною прикрасою, коштовним сувеніром від рідних чи друзів.
 3. Перстень – це зазвичай масивне кільце з суцільного металу, рідше - з камінням. Колись унікальні фамільні перстні використовували, щоб запечатувати листи та важливі документи за допомогою сургуча. Так звані «печатки» досі популярні переважно серед чоловіків. Але загалом перстні – прикраса унісекс.Як обрати дорогоцінний камінь   

Так називають не лише самоцвіти, але й мінерали органічного походження, що мають цінність в ювелірній індустрії. Раніше всі вони були створені природою, але з початку 20 сторіччя вчені навчились «вирощувати» синтетичне каміння, яке на вигляд дуже схоже на природне. 

Можна підбирати камінь за знаками Зодіаку, за властивостями (якщо ви вірите в магічний вплив матеріалів на людину) чи просто за смаком. Деякі поціновувачі збирають цілі колекції і передають їх в спадок. А дехто купує прикраси задля особливої події, а потім продає, адже коштовності, що «були у використанні», не втрачають якості. В інтернет-магазині Goldmart є широкий вибір саме таких ювелірних виробів за привабливими цінами.

Найпопулярнішими матеріалами для ювелірних прикрас є:
 • Діамант
 • Рубін
 • Сапфір
 • Смарагд
 • Гранат
 • Аметист
 • Бурштин
 • Перли
Діамант, або брильянт, вважається найціннішим, хоча зустрічається так само часто, як інші  матеріали. За традицією, саме золоті каблучки з діамантами обираються для заручин. Переваги діамантів

Алмаз – найтвердіший камінь; ювелірні піддають огранюванню, технічні використовують в інструментах для різки інших матеріалів.

Діамант має найвищий ступень блиску, можливий для прозорого матеріалу – так званий адамантиновий. Інше дорогоцінне каміння поступається брильянтам в красі та яскравості. 

З давніх-давен вважалось, що діамант захищає свого власника від отрути, а також оберігає його думки. Тому не радили дарувати свої діамантові прикраси іншим людям. 

Є хибне уявлення, що діаманти більше личать жінкам зрілого віку. Насправді, мініатюрні камінчики в тендітних прикрасах підходять навіть дівчатам-підліткам. Але, звісно, статус прикраси має відповідати загальному образу та рівню події.

Фіаніт або цирконій – це синтетична імітація діаманту. Звісно, його ціна значно нижча, хоч на перший погляд виглядають вони майже однаково. Але тільки на перший – навіть в домашніх умовах можна відрізнити штучний матеріал від природнього.

В інтернет-магазині Goldmart всі вироби проходять перевірку якості золота та ювелірних вставок, що гарантує захист від підробок. Вибрати дорогоцінний подарунок за привабливою ціною та замовити доставку дуже просто. Не треба чекати на свято, щоб порадувати себе та кохану людину, висловлюйте свою любов вже сьогодні!

Партнерський матеріал

Лайфстайл Мелодія FM: ще більше цікавого

👇 Зверніть увагу

👍 Приєднуйтесь до Мелодія FM!

📱 Слухайте зі смартфона