-
Поділіться з друзями! 

Джамала випустила кліп на пісню "Сила", яка стала саундтреком фільму «Смак Свободи»

Джамала випустила кліп на пісню
12.03.2024
1455
Нещодавно в кінотеатрах почався показ кінострічки «Смак Свободи». Це український фільм режисера Олександра Березаня про дівчину, яка вирушає до Львова з невеличкого містечка, щоб втілити свою мрію - стати шеф-кухарем вишуканого ресторану. Містики в цю історію додала загадкова книга, написана майже сто років тому, яка потрапляє в руки дівчини.


Напередодні прем'єри фільму вийшов також кліп на пісню "Сила" Джамали, що стала саундтреком фільму.

"Не раптового пісня «Сила» стала саундтреком до фільму «Смак свободи». Бо навіть через буденні страви, які ми їмо, ми проявляємо любов до своєї культури, до своєї історії", - йдеться в описі до відео.Співачка поділилася історією створення пісні - виявляється, вона була написана у часи пандемії, але набула нових сенсів у нинішній час.

"У розпал пандемії, я сиділа вдома, здавалося що гірше і бути не може, були закриті всі по домівках. І мені так хотілося надихнути себе та людей. Так зʼявилася пісня «Сила», яку я написала разом з дівчатами. Я рада що сьогодні саме ця пісня стала саундтреком фільму «Смак Свободи» і надихатиме глядачів.

Коли я співаю: «Без страху відтепер, сльози витру з очей. Буду вільна», ці слова у мене, так чи інакше, асоціюються з нами всіма, з Україною. Сьогодні у пісні «Сила» зʼявився новий сенс".


Читайте також гороскоп на весну 2024.

Лайфстайл Мелодія FM: ще більше цікавого

👇 Зверніть увагу

👍 Приєднуйтесь до Мелодія FM!

📱 Слухайте зі смартфона