-
Поділіться з друзями! 

NK звернулася до вищих сил у пісні "Не облиш мене"

NK звернулася до вищих сил у пісні
23.03.2024
110
Співачка NK оприлюднила нову пісню "Не облиш мене" та кліп на неї, знятий на березі моря.
 
Пісня була оприлюднена після ночі чергових ракетних обстрілів нашої країни ворогом.  Тож співачка нагадала, що варто берегти внутрішнє світло, та розповіла історію створення пісні.
 
"Навіть після таких темних ночей, як сьогодні була в Україні, ми маємо берегти світло у собі та своїх серцях.
Сьогодні у мене премʼєра пісні, на створення якої нас надихнули історії реальних людей. Спілкуючись із військовими та волонтерами, які неодноразово були за крок до смерті, майже всіх об’єднувало одне: зустрівшись зі смертю, вони розуміли, яке швидкоплинне життя, і починали, як ніколи, гостро його цінувати та переосмислювати, згадуючи про дорогих серцю людей.
Мабуть, кожен з нас за останні роки навчився ще більше дорожити життям, цінувати щастя та можливість бути поряд з найріднішими.
Нехай так і буде", - йдеться в дописі NK 
 
 
Співачка також додала, що бажає, аби ця пісня підтримала слухачів, огорнувши, ніби у теплу ковдру, та нагадала про те, що життя одне і ми маємо цінувати кожну хвилину.
 
 
За словами NK, у цій пісні вона зверталася до вищих сил з найважливішим для всіх українців проханням про безпеку та мир.
 
"Цією піснею я звертаюсь до Ангела та до вищих сил і молюсь, щоб якнайшвидше збулась мрія кожного українця: зрозуміти, що твоїм найдорожчим людям більше нічого не загрожує Сподіваюсь, що цей трек підтримає всіх, хто кожен день переживає за коханих і рідних, які знаходяться на нулі чи в окупації, і молиться за них!", - йдеться в описі до відео. 

Лайфстайл Мелодія FM: ще більше цікавого

👇 Зверніть увагу

👍 Приєднуйтесь до Мелодія FM!

📱 Слухайте зі смартфона