-
Поділіться з друзями! 
Зараз в ефірі
до
Раніше звучали

Як підібрати блейзер до наряду smart casual

Як підібрати блейзер до наряду smart casual
26.03.2024
1453
Мода ніколи не стоїть на одному місці, з'являються нові стилі та течії. Демократичність в одязі сьогодні приваблює, що дозволяє одягати практично будь-що. Одним із таких нових стилей є smart casual. Дослівно він є розумним повсякденним одягом, тобто поєднанням класичних та звичайних елементів. Такий стиль пропонує акуратний образ із діловими елементами. Немає чітких рамок та вимог, що дозволяє експериментувати. Однак класично цей стиль пропонує носіння джинсів, блейзера сорочки або футболки.

Піджаки жіночі як головний елемент smart casual

Одним з головних атрибутів такого стилю є саме піджаки жіночі. Однак вони повинні бути не строгого крою та щільних матеріалів, а більш вільними. У цьому випадку найкраще підійде саме блейзер, який відрізняється неформальним зовнішнім виглядом. До такого елементу гардероба не так багато вимог. Блейзери можуть бути різних видів. Всі вони представлені на сайті https://www.sinsay.com/ua/uk/zhinka/odiah/pidzhaky, де є моделі на будь-який смак.

Загалом такі піджаки жіночі умовно може поділити на:
  • однобортні, що характеризуються наявністю лише одного ряду ґудзиків;
  • двобортні: з двома рядами ґудзиків, коли блейзер застібається запахом;
  • без ґудзиків: такі моделі передбачають можливість їх застебнути;
  • з кишенями: вони можуть бути з обох боків, дві паралельно ближче до нижньої частини виробу. Часто зустрічаються моделі з однією кишенею згори;
  • із поясом: такі піджаки жіночі не дуже популярні, проте вони досить елегантно виглядають й дозволяють краще підкреслити талію.
Звертати увагу при виборі варто також й на поєднання з іншими елементами. Поширена помилка поєднувати такі піджаки жіночі вільного крою зі строгими штанами, в яких є стрілки. У такому разі це буде вже формальніший стиль, ніж бажаний smart casual. З урахуванням того, що такий стиль передбачає все ж таки наявність ділових елементів, неправильно буде носити блейзер зі спортивними штанами та кросівками. Також не канонічно виглядатимуть надто об'ємні речі фасону оверсайз. Стиль передбачає наявність чогось витонченого, тому широкі штани на три розміри більше або довга футболка будуть не найкращим варіантом для поєднання.

Як правильно поєднувати блейзер

Найкращим варіантом та показником такого стилю, як smart casual, буде поєднання блейзера, джинсів, сорочки та класичних черевиків. Такий капсульний образ важливо підбирати за кольором та стилістикою, щоб піджаки жіночі органічно поєднувалися з іншими елементами. Джинси не повинні бути яскравих кольорів. Також бажано, щоб декору в них було щонайменше. Не варто забувати, що це все-таки діловий стиль. Тому краще обмежитися простими рівними джинсами без нашивок. Колір може бути синім та чорним, щоб образ виглядав органічно. Під блейзер добре підходять сорочки, які відповідають кольоровій гамі всього образу. Це можуть бути сорочки в смужку, з маленькими принтами та різними типами комірів. У цьому стиль smart casual дозволяє проявити свою індивідуальність.

Розібравшись із чим поєднувати, залишається лише підібрати правильний блейзер. Такі піджаки жіночі повинні бути зі приємного на дотик матеріалу. Адже блейзер передбачає буквально щоденне носіння. Важливо також, щоб фурнітура стильною.

Інформація розміщена на правах реклами

Лайфстайл Мелодія FM: ще більше цікавого

👇 Зверніть увагу

👍 Приєднуйтесь до Мелодія FM!

📱 Слухайте зі смартфона