-
Поділіться з друзями! 
Зараз в ефірі
до
Раніше звучали

Рожева повня в квітні: яким буде її вплив та як поводитися

Рожева повня в квітні: яким буде її вплив та як поводитися
23.04.2024
39
24 квітня о 2:48 за Києвом повний місяць зійде в пристрасному і загадковому знаку Скорпіона. Квітневу повню називають Повнею зростання, Місяцем посіву, Рожевим місяцем та Місяцем зеленої трави.

Відомий своєю глибиною, інтенсивністю та схильністю до розкриття прихованих істин, Скорпіон наповнює цю місячну фазу аурою таємничості та одкровення.

Вплив на людей

Під впливом повного Місяця у Скорпіоні емоції вириваються на поверхню, спонукаючи нас протистояти нашим найглибшим страхам, бажанням і вразливим місцям. Це час глибокого самоаналізу і трансформації, коли ми покликані заглибитися в глибини своєї психіки і прийняти процес скидання "старої шкіри", щоб звільнити місце для нового зростання.

Для тих, хто боровся з невирішеними проблемами або прихованими емоціями, цей повний місяць пропонує можливість для вирішення та вивільнення. Він запрошує нас визнати і протистояти темним сторонам, які затримуються всередині, даючи нам можливість стати сильнішими і стійкішими.Однак під час цієї інтенсивної місячної фази важливо бути обережними, оскільки енергія Скорпіона може пробуджувати почуття ревнощів, власництва і мстивості. Дуже важливо підходити до конфліктів з чесністю, порядністю і готовністю шукати рішення, а не піддаватися спокусі маніпуляцій або боротьби за владу.

Що варто робити

Працювати над своїми недоліками

Приймати свої страхи та вразливість:

Пробачати образи

Зміцнювати свої зв'язки з близькимиЧого не варто робити

Прагнути помсти

Піддаватися негативним емоціям

Маніпулювати іншими

Брехати, провляти нечесність


Лайфстайл Мелодія FM: ще більше цікавого

👇 Зверніть увагу

👍 Приєднуйтесь до Мелодія FM!

📱 Слухайте зі смартфона