-
Поділіться з друзями! 
Зараз в ефірі
до
Раніше звучали

Як правильно користуватися пральною машиною

Як правильно користуватися пральною машиною
26.04.2024
52
Пральна машина є невіддільною частиною побуту, економить час і зусилля господарів. Проте важливо знати, як користуватися нею належним чином, щоб отримувати найкращі результати та забезпечити тривалий термін роботи. Нижче йтиметься про деякі основні принципи та поради щодо цього.

Вибір правильного режиму


Перш ніж почати прання, перевірте етикетку на своєму одязі, щоб визначити оптимальні умови, зокрема температуру та швидкість обертання. Виберіть режим, відповідний до типу тканини, користуючись елементами керування на панелі. Якщо у вас ще немає техніки та ви розглядаєте пралки Електролюкс на сайті Алло, зверніть увагу на наявність тих програм, які вам потрібні.

Вимірювання мийного засобу


Використовуйте порошок і кондиціонер відповідно до рекомендацій виробника та рівня забруднення білизни. Надмірна доза мийного може призвести до осідання його залишків на тканинах, а також проблем із видаленням піни під час полоскання.
Деякі пральні машини оснащені функцією автоматичного дозування з урахуванням ступеня забрудненості, що дуже зручно. Техніка самостійно визначає, скільки засобу потрібно для тих чи інших речей, аби випрати їх максимально ефективно.

Сортування білизни


Перед завантаженням до пральної машини розділіть речі на групи відповідно до:
  1. кольору;
  2. типу тканини;
  3. забрудненості.
Більшість моделей пралок мають різні режими для певних матеріалів, тому сортування допоможе уникнути змішування кольорів, пошкодження та деформації речей.

Оптимальне завантаження


Не перевантажуйте пральну машину: кожен пристрій розрахований на конкретну вагу. Але ж і занадто мало білизни також класти не можна. Оптимальна кількість речей — важливий фактор, що допоможе досягти кращих результатів прання, зменшити споживання води та електроенергії.

Перевірка одягу


Перед початком прання впевніться, що в кишенях не залишилося:
  1. грошей;
  2. електронних пристроїв;
  3. ключів;
  4. інших дрібних предметів.
Усе перелічене може пошкодити техніку, інші речі в машинці. До того ж смартфон чи плеєр, забутий у кишені, вийде з ладу та навіть може спричинити коротке замикання.

Регулярне очищення


По завершенню прання потурбуйтеся про фільтр і внутрішню частину пральної машини, видаливши з них залишки бруду та вапнякові відкладення. Вони будуть накопичуватися, якщо не робити це регулярно, тим паче коли в моделі відсутня функція самоочищення та контролю якості води. Таким чином ви значно продовжите термін правильної роботи техніки.

Врахування особливостей


Обов'язково прочитайте інструкцію виробника та дотримуйтеся відповідних рекомендацій. Ніколи не ігноруйте коди помилок, які виводяться на дисплей деяких моделей. Оперативно реагуючи на такі повідомлення, ви зможете запобігти ламанню.
Користуватися пральною машиною нескладно, головне — дотримуватися простих правил. У такому разі техніка працюватиме якісно та довго.

Інформація розміщена на правах реклами

Лайфстайл Мелодія FM: ще більше цікавого

👇 Зверніть увагу

👍 Приєднуйтесь до Мелодія FM!

📱 Слухайте зі смартфона