-
Поділіться з друзями! 
Зараз в ефірі
до
Раніше звучали

Гороскоп на літо 2023

Гороскоп на літо 2023
31.05.2023
136
Читайте астрологічний прогноз на  червень, липень та серпень.

Овен (21 березня - 20 квітня)Останнім часом у вашому повсякденному житті було багато спілкування, тож нарешті, настала пора приділити час собі. Намагайтеся проводити більше часу у спокої та тиші – це стосується усіх сфер життя: вам буде легше справлятися з повсякденними задачами без допомоги та порад інших, а відпочивати – у тиші та спокої. Однак в кінці літа зірки готують для вас нові цікаві пропозиції, для яких доведеться потроху виходити.

Телець (21 квітня - 21 травня)Літній період сприятливий для вирішення туманних, заплутаних ситуацій, питань нерухомості та спадщини. Перша половина літа підходить для заняття домашніми справами – постарайтеся залагодити всі сімейні питання та приділити час родичам, тому що наприкінці літа вам на це не вистачатиме часу. На роботі період може бути доволі напруженим, ймовірні перевірки чи необхідність перепрацьовувати. Однак це лише тимчасово, вже в другій половині літа все налагдиться.

Близнюки (22 травня - 21 червня)Від самого початку літа вас будуть приваблювати ризиковані пропозиції. Але в роботі зараз точно не найкращий час ризикувати, тому женіть цю спокусу якнайдалі. А ось в інших сферах нестандартні рішення будуть цілком доречні - сходіть з друзями або коханою людиною в нове місце, дістаньтеся додому незнайомою дорогою. Головне не перестаратися з кулінарними експериментами, тому що ваш шлунок улітку буде досить вразливим.

Рак (22 червня - 22 липня)Влітку ваші стосунки з колегами, підлеглими стануть більш чесними та відкритими. Однак уникайте зайвої прямоти, щоб усе не зіпсувати. Якщо у вас наразі немає роботи, саме час зайнятися пошуком, адже ви зможете чудово проявити себе під час випробувального терміну. Завдяки високій працездатності протягом всього літа вам забезпечені похвала, а можливо і премії від керівництва. В другій половині літа не слід зайнятися покращенням стосунків в сім’ї. Корисними будуть нові знайомства – є велика ймовірність знайти нових друзів чи кохання, якщо ви самотні.

Лев (23 липня - 23 серпня)Влітку вам буде хотітися оточити себе прекрасним: найкращими речами та спілкуватися з лише з людьми, які вам приємні. Це дуже допоможе вам відфільтрувати своє оточення, а також зайнятися саморозвитком. Однак у гонитві за духовним просвітленням не забувайте про питання матеріальні, адже справ у вас буде достатньо, особливо наприкінці літа. Що ж до здоров'я, про себе може нагадати спина, тож знайдіть можливість поробити вправи, що її зміцнюють, або сходити на масаж.

Діва (24 серпня - 22 вересня)Літо приготувало для вас велику кількість поїздок та багато спілкування, особливо у першій половині цієї пори. Друга половина буде спокійнішою, цей час підійде для заняття сімейними справами. Можливо, у вас з'явиться бажання зробити генеральне прибирання – це заняття зблизить вас із сім'єю, а якщо ви живете самі, то принесе неабияке задоволення. Сміливо викидайте мотлох з дому і проведіть літо в чистоті та затишку.

Терези (23 вересня - 23 жовтня)Несподівано для себе, у вас зміняться пріоритети та інтереси, з'являться нові цілі. Можливо, вам захочеться змінити роботу чи навіть сферу діяльності. Не поспішайте – перш ніж взятися до чогось нового, важливо завершити старі справи та набратися нових знань – для цього, до речі, період дуже вдалий. Проте якщо вам захочеться змін в особистому житті- не ігноруйте цього бажання. Період сприятливий для завершення токсичних стосунків та нових знайомств.

Скорпіон (24 жовтня - 23 листопада)Підтримка та допомога друзів буде для вас дуже важливою цього літа. Не забувайте, що у вас є люди, на яких завжди можна розраховувати, і старайтеся підтримувати з ними зв’язок. Але будьте готові і самі відгукнутися на прохання допомоги, якщо вона знадобиться. У питаннях кохання буде затишшя, все залишиться приблизно на тому ж рівні, що було досі. Воно і на краще, час не вдалий для з'ясування стосунків.

Стрілець (23 листопада - 21 грудня)Везіння буде на вашому боці, вас чекають перемоги та успіхи, причиною яких буде саме ваше вміння опинитися у потрібний час у потрібному місці. Вас буде тягнути до активного відпочинку, але краще потерпіти до другої половини літа, коли для цього буде справді сприятливий час. Приділяйте увагу здоров’ю, не ігноруйте своє самопочуття, особливо якщо маєте хронічні хвороби. Знаходьте час щоб побути на свіжому повітрі, вам це дуже корисно.

Козеріг (22 грудня - 20 січня)Влітку ви відчуватимете потребу у тому, щоб гарно виглядати – від цього залежатиме ваша впевненість у собі та навіть ваш успіх у певних справах. Тож обов’язково приділяйте увагу своєму зовнішньому вигляду. Не чекайте від літа якихось серйозних змін – зараз час розвідувати обстановку та будувати плани, час дій настане наприкінці літа. Що стосується здоров'я, то зірки рекомендують вам берегти суглоби і не піднімати ваги.

Водолій (21 січня - 20 лютого)Літо для вас - час планування та встановлення цілей. Що краще ви візуалізуєте свої очікування та плани, то швидше вам вдасться їх реалізувати. Особливо це стосується кар'єрних питань. Чули колись про дошку візуалізації – може варто спробувати? Також зірки радять вам бути відкритими до знайомств, навіть якщо у вас немає великого бажання спілкуватися з новими людьми – це якраз поліпшить ваш настрій.

Риби (21 лютого - 20 березня)Риби, ви занадто серйозно сприймаєте чимало ситуацій і дуже багато берете на себе. Намагайтеся не приймати нічого близько до серця і не панікувати за найменшої нагоди. А ось ваша інтуїція як завжди буде на висоті, тому якщо вам раптом захочеться з незрозумілих причин щось зробити або кудись вирушити, дозвольте це собі і ви не пошкодуєте. Намагайтеся бути менш чутливими до критки, інакше порушення сну та дратівливість вам забезпечені.

Не лише зірки впливають на наші плани та самопочуття. Нагадаємо, як поводитись в періоди ретроградного руху планет.

Лайфстайл Мелодія FM: ще більше цікавого

👇 Зверніть увагу

👍 Приєднуйтесь до Мелодія FM!

📱 Слухайте зі смартфона