-
Поділіться з друзями! 
Зараз в ефірі
до
Раніше звучали

День матері: коли та як відзначати

День матері: коли та як відзначати
10.05.2024
28
В Україні відповідно до Указу Президента День матері святкують у другу неділю травня. Тобто у 2024 році День матері припадає на 12 травня.

День матері - це свято, яке відзначають у багатьох країнах світу, щоб вшанувати і оцінити матерів та материнство.

Історія свята

Історія Дня матері багата і різноманітна, її коріння сягає давніх часів. Однак  сучасне святкування Дня матері пов'язане з зусиллями американки Анни Джарвіс.У 1908 році жінка важко переживала втрату своєї мами, Енн Джарвіс, активістки руху за мир, яка доглядала за пораненими солдатами. Зусилля Анни, спрямовані на визнання роботи її матері, переросли в національну кампанію за встановлення Дня матері як визнаного свята.

У 1914 році президент США офіційно проголосив другу неділю травня Днем матері в Сполучених Штатах, визнаючи внесок матерів в життя кожного.

Як святкувати

Однією з поширених традицій Дня матері є дарування подарунків матерям на знак вдячності. Ці подарунки можуть варіюватися від квітів і цукерок до виробів ручної роботи і персоналізованих предметів.Багато сімей святкують День матері, збираючись разом за особливим обідом, чи то домашня вечеря, чи то пізній сніданок в улюбленому ресторані. Це час, коли сім'ї збираються разом і вшановують матерів, які відіграють важливу роль у їхньому житті.

В будь-якому разі, це свято - чудовий привід для прояву доброти та вдячності до найріднішої людини.

Слухайте зіркові привітання до Дня матері в етері та на сайті Мелодія FM.

Лайфстайл Мелодія FM: ще більше цікавого

👇 Зверніть увагу

👍 Приєднуйтесь до Мелодія FM!

📱 Слухайте зі смартфона