-
Поділіться з друзями! 
Зараз в ефірі
до
Раніше звучали

Вплив інтимних іграшок на здоров'я та стосунки

Вплив інтимних іграшок на здоров'я та стосунки
26.06.2024
43
Іграшки 18+ складають більше половини всього асортименту секс-шопів. Вони є для чоловіків, жінок, універсальні, для пар та мастурбації. І попит на них дуже активний, про що свідчить постійне оновлення давно знайомих моделей чи випуск новинок на ринок. А чи дійсно вони настільки потрібні? Давайте розбиратися.

Чому потрібні секс-іграшки?


Девайси 18+ спеціально були винайдені для того, аби збільшити задоволення від сексу. Вони можуть бути різного типу, розміру та форми, відрізнятися за функціями, але призначення у всіх секс-іграшок одне – покращення якості інтиму.

Їх використання дозволяє вирішити цілий ряд проблем:

 • зняття сексуальної напруги, коли немає постійного партнера;
 • урізноманітнення статевого життя пари;
 • втілення гарячих фантазій в інтимі;
 • задоволення потреб, якщо у партнерів різні сексуальні темпераменти.
Крім того, секс-іграшки позитивно впливають на відносити партнерів, підвищують рівень відвертості та близькості, додають пристрасті у стосунки. Їх використання дозволяє вирішити проблему недостатнього задоволення від сексу, відкриває можливості для експериментів, що, в свою чергу, знижує вірогідність зради.

Переваги інтимних іграшок для здоров'я


Задоволення від сексу – важлива складова як фізичного, так і психоемоційного стану будь-якої дорослої людини. Інтимні іграшки дозволяють отримати його в повній мірі. До того ж їх використання допомагає у вирішенні ряду фізіологічних проблем:

 • анальні пробки допомагають розслабити анус, підготуватися до анального сексу, завдяки чому введення пенісу викликає менше дискомфорту;
 • вагінальні шарики допомагають посилити тонус м’язів, покращують їх еластичність, знижують вірогідність опущення внутрішніх статевих органів;
 • фалоімітатори допомагають у вагінальному розширенні, а також є простим засобом задоволення потреб, якщо немає партнера чи в чоловіка є проблеми з ерекцією;
 • вакуумні вібратори стимулюють притік крові до статевих органів, що знижує вірогідність розвитку застійних процесів.
Окремо відмітимо про користь масажерів простати. Це іграшки для чоловіків. Основна їх функція – стимуляція передміхурової залози, що робить оргазм більш яскравим, знижує ризик утворення запалень та еректильної дисфункції. За посиланням https://talla.ua/ua/massazhery-prostaty/ масажери для простати можна вибрати різного типу та дизайну.Чи існують ризики?


Це одне з основних питань від новачків, які ніколи раніше не користувалося іграшками 18+. Насправді, виготовляють такі девайси максимально безпечними, враховуючи закони ергономіки. Але є певні нюанси, які треба враховувати, щоб не довелося зіткнутися з певними проблемами:

 • використовувати іграшки 18+ тільки за призначенням;
 • забезпечити правильний догляд з регулярним миттям да дезінфекцією девайсу;
 • використовувати презервативи для девайсів, які призначені для проникнення.
Також варто уважно вибирати розмір фалоімітаторів, масажерів простати, вагінальних та анальних вібраторів. Навіть якщо є гарячі фантазії про секс з гігантом, не треба переоцінювати можливості свого організму. Як мінімум починати треба зі стандартних розмірів і поступово міняти іграшки на більші за довжиною та об’ємом. В іншому випадку не лише не вдасться насолодитися інтимом, а і можливі негативні наслідки для здоров’я.

Вплив дорослих іграшок на стосунки


Ще одне питання, яке зазвичай тривожить тих, хто вперше збирається купити секс-девайс – як відреагує друга половинка і чи не зашкодить така покупка відносинам. Це досить делікатне і індивідуальне питання. Але, щоб знати на нього відповідь, треба або мати згоду другої половинки, або знати її відношення до секс-девайсів.

Якщо друга половинка відкрита до експериментів і точно не проти іграшки 18+ у вашому ліжку, то така покупка тільки піде на користь. Застосування девайсу допоможе додати в близькість більше пікантності, дозволить реалізовувати певні фантазії та сексуальні сценарії. До того ж, використання іграшки 18+ допоможе краще вивчити бажання та уподобання партнера, обом буде легше отримати повноцінне задоволення в ліжку.

Ну і нарешті, застосування інтимних девайсів виводить близькість та довіру між партнерами на новий рівень. Звісно це в поєднанні з сексуальним задоволенням лише зміцнює стосунки, робить пару більш відвертими один з одним, близькими.

Загалом, як можна відзначити, секс-девайси – це дійсно корисний винахід. Причому, він корисний, як для відносин в парі, так і здоров’я, фізичного і психологічного. З ними можна налагодити інтимне життя в парі або навіть якщо немає партнера, реалізувати потаємні мрії, досягти нових горизонтів задоволення. Тож, якщо у вас досі немає дорослих іграшок, варто спробувати пустити їх в своє ліжко.

Інформація розміщена на правах реклами

Лайфстайл Мелодія FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Мелодія FM!

📱 Слухайте зі смартфона