Восені більшість народів світу традиційно влаштовували весілля, адже після збору врожаю були час та можливість для свят. Життя сучасної людини вже не так залежить від сільськогосподарського календаря, але давні традиції все ще живі. До того ж, тепла пора року дозволяє безліч варіантів для святкування, а інтернет спрощує підготовку, наприклад, обручки можна обрати на сайті
https://diamant.ua/. Але які з традиційних складових весілля все ще актуальні, а що можна сміливо скіпнути?
Чи потрібні заручини та каблучка
В деяких країнах світу все ще існує шлюб за домовленістю – представники родин узгоджують заручини своїх дітей. В Україні шлюб – це вільний вибір дорослих людей, тому пропозицію робить один з закоханих. Дівчата в наш час освідчуються так сама часто, як і чоловіки.
Пропозиція – це важливий етап. Щоб він запам’ятався на все життя, варто підготуватись. Якщо існує вірогідність відмови – не варто освідчуватись при свідках. Якщо ж ви впевнені в згоді – можна навіть
каблучки для заручин з діамантами придбати заздалегідь.

Як взяти шлюб в Україні
- В Україні заяву можна тепер подати через застосунок Дія у розділі «Сім’я». Якщо ваш обранець погоджується – обидва ставлять електроні підписи, і заява автоматично відправляється до органу РАГС. Звісно, можна піти традиційним шляхом – завітати до установи особисто.
- Виняток встановлений для українських військових – наречений чи наречена можуть подати заяву безпосередньо командиру підрозділу. Він також має право засвідчити реєстрацію шлюбу, навіть при відсутності одного чи обох закоханих.
- Для цивільних осіб, які не хочуть чекати місяць, також існує сервіс «Шлюб за добу», який був впроваджений ще до повномасштабного вторгнення.
Весілля: без банкету, але з обручками
- Для багатьох людей, (особливо жінок), це омріяна подія, яка може відбутись раз в житті. Тому за можливості все ж не варто позбавляти себе красивого романтичного свята. За умови воєнного стану навряд чи є сенс влаштовувати розкішний бенкет на десятки гостей, але можна відсвяткувати з близькими. Так само можна обрати більш економний варіант костюмів, якщо взяти їх в оренду. А яскраві фото щасливих молодят можна зробити на будь-який пристойний смартфон.
- Вінчання в церкві має цінність лише для вірян. Отже, вінчайтесь, якщо це для вас важливо. Інакше достатньо державної реєстрації, яка, звісно, і є цивільним шлюбом, на відміну від церковного.
- Єдине, в чому не варто собі відмовляти – це обручки. Вони можуть бути з дорогоцінного металу або ні, передаватися в спадок від батьків або бути обраними в магазині – не важливо. Але важливий момент обміну обручками та клятвами ви запам’ятаєте назавжди, а прикраса на пальці буде з вами завжди, як символ кохання та підтримки.

Нарешті - медовий місяць
Цей звичай прийшов із Заходу, де раніше молодята після весілля мали відвідати з візитами всіх родичів. Тоді це була довга та цікава подорож. Зараз далеко не всі українці мають змогу виїжджати за кордон або навіть за межі свого міста. Але взяти невеличку відпустку, щоб провести разом більше часу, все ж таки варто. Тим більше, якщо ви, як наші предки, заплануєте весілля на кінець літа або початок осені, в оксамитовий сезон.
Ювелірний інтернет-магазин «Ювелірна Карта» пропонує до весілля вишукані прикраси з червоного, жовтого і білого золота 585 і 750 проби зі вставками дорогоцінних або напівкоштовних каменів.
Міцного вам кохання, красивих свят і вдалих покупок!
Інформація на правах реклами