-
Поділіться з друзями! 

Jerry Heil заспівала щемливу колискову разом із ЗСУ

Jerry Heil заспівала щемливу колискову разом із ЗСУ
27.06.2023
93
Співачка Jerry Heil поділилася спільною композицією та відео з M-Force - ансамблем Збройних сил України. Робота має назву "Колискова", це народна українська пісня.
 
Відео надзвичайно щемливе. Воно починається з пострілів та вибухів, які чують військові, змушені боротися з ворогом. На позиції серед них є поранені. Коли вибухи вщухають, захисники починають співати колискову, у співі до них приєднується Jerry Heil.

"Щодня українські батьки, заколисуючи своїх дітей, моляться, щоб ніч минула спокійно. Так батьки колисали дітей в Кривому Розі і в усіх містах, які щодня піддаються обстрілам. Пам’ятаймо, якою ціною нам дарований кожен день", - нагадала співачка.
 
 
Співачка зізнається, що записати пісню разом із ансамблем ЗСУ було для нею справжньою честю.
 
"В момент, коли я почула аранжування, створене Денисом учасником ансамблю Збройних Сил України, мене переповнила гордість за цих надзвичайно талановитих чоловіків! Записати пісню з ними (до того ж, народну колискову) є неймовірною честю для мене. Це найкраща нагорода і мій спосіб висловити свою повагу військовим, задля яких і завдяки яким творчість в Україні існує і стрімко розвивається!" - поділилася вона.
 
Jerry Heil розповіла, що її куплети - слова матері, яка змушена залишити своїх дітей, адже відчуває поклик захищати країну. Своїм виконанням співачка прагнула висловити водночас сум і невимовний душевний біль матері та надію на повернення додому з перемогою.І про інши творчі досягнення українок: нещодавно ілюстраторка Марія Лонюк стала лауреаткою премії Вацлава Гавела з прав людини.

Лайфстайл Мелодія FM: ще більше цікавого

👇 Зверніть увагу

👍 Приєднуйтесь до Мелодія FM!

📱 Слухайте зі смартфона