-
Поділіться з друзями! 
Зараз в ефірі
до
Раніше звучали

KOZAK SYSTEM випустили кліп про "Українське сонце" та його високу ціну

KOZAK SYSTEM випустили кліп про
21.07.2023
112
Гурт KOZAK SYSTEM випустив потужну пісню "Українське сонце" та кліп на неї. Відео набрало вже понад пів мільйона переглядів.
 
У кліпі учасники гурту виконують пісню з даху будівлі, на якій встановлені гучномовці. Це доволі символічно, адже зараз українці здебільшого чують з гучномовців сигнали сирен.
 
Пісня - про українське сонце, яке вже зійшло, хоча й дуже дорогою ціною. Але попри ці втрати, в пісні звучить надія та віра в Перемогу.
 
 "На щитах несли воїв
В місце де нема боїв
Так багато втрачено
Дорого заплачено
Так багато втрачено
Дорого заплачено
Ми їм не пробачимо
Хай яскраво світить воно 
Українське сонце зійшло"
 
 
В описі відео лідер гурту KOZAK SYSTEM Іван Леньо  розповів більше про сенс пісні:
 
"Ми вистояли найважчі дні війни. Ми переламали хребта російській армії. Ми запалили вогонь перемоги над злом. Ми народжуємось, росія вмирає. Я знаю, що настане момент, коли з усіх гучномовців країни замість тривожних сирен зазвучить гімн України. І цей час наближається. Триматися і навалювати!”.
 
 
Від початку повномасштабного вторгнення гурт KOZAK SYSTEM регулярно дає благодійні вуличні концерти в Україні та інших країнах Європи. Гурт придбав більше 100 дронів Mavic-3 для військових потреб та понад 50 автівок на передову. А нещодавно KOZAK SYSTEM також представили гімн обʼєднаної штурмової бригади “Лють”.І про майбутнє українського шоу-бізнесу: де та як відбуватиметься фестиваль Чорноморські Ігри 2023.

Лайфстайл Мелодія FM: ще більше цікавого

👇 Зверніть увагу

👍 Приєднуйтесь до Мелодія FM!

📱 Слухайте зі смартфона