-
Поділіться з друзями! 
Зараз в ефірі
до
Раніше звучали

Гороскоп на осінь 2023

Гороскоп на осінь 2023
01.09.2023
100
Читайте астрологічний прогноз на  червень, липень та серпень.

Овен (21 березня - 20 квітня)Вам зараз дуже важливо поберегти власну нервову систему. інакше вона може дати збій. Щоб уникнути цього, старайтеся не переживати через усе і утримуватися від конфліктів. Підвищена нервовість може спровокувати ревнощі до вашого партнера, але ймовірно, ці почуття ґрунтуються на марних підозрах. Спрямовуйте свою увагу на позитивні аспекти життя, поширюючи навколо себе позитивну енергію, яка повертатиметься до вас добром. В роботі можуть з'явитися випробування, але з чесністю ви зможете їх подолати. Прісля цього етапу  вас очікує перспективний період.
 
Телець (21 квітня - 21 травня)Восени важливо раціонально використовувати свій час, інакше вам його просто не вистачатиме. Ви можете об'єднати зустрічі з друзями із своїми улюбленими хобі, наприклад, а ділову зустріч - з обідом. Уникайте обговорень особистих проблем з друзями, оскільки цей період не найкращий для цього, і зосередьтеся на своїх улюблених заняттях. Для зміцнення здоров'я рекомендуються регулярні прогулянки на свіжому повітрі. Наприкінці осені на вас може чекати зустріч із важливими гостями, готуйтеся до цього належним чином.

Близнюки (22 травня - 21 червня)У цю осінь вам можуть запропонувати подорож, цей час судово підходить для цього. Можуть виникнути конфлікти з друзями або партнером, які краще вирішувати через відверті розмови. Будьте обережні з власними обіцянками, і не вірте в пусті обіцянки від інших. В роботі та сімейних стосунках вам може доводитися виступати як посередник, щоб допомогти розв'язати конфлікти. Важливо зберігати дистанцію та уникати втягнення себе у конфлікт. Наприкінці осені приділіть  належну увагу своєму здоров'ю, вживайте достатньо вітамінів.

Рак (22 червня - 22 липня)Для вас настав час активності і великих змін. Осінь чудово підходить для укладання договорів та створення нових партнерств як у бізнесі, так і в особистому житті. Не забувайте підкріплювати слова діями, оскільки порожні обіцянки не принесуть бажаного результату. Можуть виникнути ситуації, які ставитимуть вас перед моральним вибором, і важливо діяти відповідально. В сфері стосунків період буде спокійним, а для одиноких Раків є можливість знайти взаємне кохання. Також цей період сприятиме реалізації старих планів і проєктів.

Лев (23 липня - 23 серпня)Початок осені принесе вам багато уваги та похвали, але це переважно дасть вам моральне задоволення, а не фінансовову вигоду. Робіть лише зважені покупки, оскільки цей період може бути трохи витратним. В другій половині осені ситуація стабілізується, і ви познайомитеся з цікавими і корисними людьми. Стосунки у вас розвиватимуться позитивно, але нові зв'язки можуть потребувати більше часу. Не поспішайте, всьому свій час і розвиток.

Діва (24 серпня - 22 вересня)Ця осінь подарує вам чимало приємного спілкування, багато людей жадатимуть вашої уваги та будуть прагнути провести з вами час. Будьте більш вибірковими щодо того, кому дарувати свою увагу. Період не несе якихось кардинальних змін у роботі, не буде і непередбачуваних витрат. В другій половині осені ви можете відчути складнощі у спілкуванні з молодшими та підлеглими, але це тимчасово. Період чудово підходить для того, щоб проаналізувати складні сфери вашого життя та правильно розставити пріоритети.

Терези (23 вересня - 23 жовтня)На початку осені ви будете почуватися добре, однак хтось з вашого близького оточення може потребувати допомоги. Виявлена вами турбота сприятиме зміцненню зв'язків та покращенню взаєморозуміння. В роботі очікується стабільність. У жовтні ви станете центром уваги, можливо, навіть відчуєте певну заздрість. Не втрачайте впевненість у собі та самоконтроль. Ця порада корисна і в особистому житті - навіть якщо з'явиться конкурентка (чи конкурент), не дозволяйте втягнути себе у змагання. Рекомендується планувати витрати наперед і утримуватися від значних покупок, щоб уникнути невдалих рішень.

Скорпіон (24 жовтня - 23 листопада)Восени для Скорпіонів відкриються можливості для нових зв'язків та власної реалізації. Ті, хто ставився щиро та турботливо до близьких, заслужено отримають винагороду. Ті, хто не був щирим чи вірним, матимуть проблеми. Самотні Скорпіони мають шанс знайти кохання наприкінці осені. Здоров'я буде в гарному стані, також цей період підходить для боротьби зі шкідливими звичками. Будьте уважні, на роботі хтось розповсюджує про вас плітки. Виявлення цього забезпечить вам більш високий контроль над ситуацією.

Стрілець (23 листопада - 21 грудня)Вересень надасть вам енергію та ентузіазм, які допоможуть досягнути успіху в роботі. В особистому житті можуть виникнути короткочасні непорозуміння, але вони швидко розв'яжуться. Відкрийте для себе яскраві аспекти життя та збагатьте їх. Спілкування, зустрічі з друзями будуть приємним, навіть якщо ви відчуваєте втому. Слідкуйте за здоров'ям, особливо в контексті правильного та регулярного харчування.

Козеріг (22 грудня - 20 січня)На початку осені важливо дивитися на речі об'єктивно, уникати надмірних ілюзій. Тверезий погляд допоможе досягти більшого успіху. Друга половина осені - час зростання сил та енергії, використайте їх максимально. Можуть виникнути суперечки з родичами чи коханими,  зберігайте у них спокій і відстоюйте свою точку зору. Розглядайте робочі завдання як спосіб проявити себе  і беріться за них без зайвих побоювань.

Водолій (21 січня - 20 лютого)Якщо останнім часом у вас були конфлікти з близькими, спробуйте піти на примирення - зараз для цього дуже добрий час, і ви отримаєте бажане полегшення. Відводьте час для відпочинку, навіть якщо ваш графік завантажений. Спонтанні поїздки можуть принести дуже багато радощів. Однак беріть у подорож теплі речі та дбайте про здоров'я, щоб уникнути застуди. Взаємодія з оточенням буде позитивною, включно зі сприятливим ставленням керівництва. Цей період підходить для обговорення підвищення.

Риби (21 лютого - 20 березня)У цей період можливі суперечки в оточенні, залишайтеся нейтральними, щоб уникнути погіршення ситуації. На початку осені зосередьте увагу на завершенні розпочатих справ. Дотримуйтеся наявних планів, щоб у гонитві за новими ідеями не розгубити того, що маєте - до того ж, це стосується це не тільки роботи, а й кохання. Наприкінці осені сміливо беріться за складніші доручення і завдання, ви обов'язково з усім впораєтеся.

Лайфстайл Мелодія FM: ще більше цікавого

👇 Зверніть увагу

👍 Приєднуйтесь до Мелодія FM!

📱 Слухайте зі смартфона