-
Поділіться з друзями! 
Зараз в ефірі
до
Раніше звучали

Рейтинг найкращих автомобільних акумуляторів ємністю 90 Ah (за версією автовласників)

Рейтинг найкращих автомобільних акумуляторів ємністю 90 Ah (за версією автовласників)
23.08.2023
139
Автомобільна акумуляторна батарея (АКБ) — це обов'язкова частина електрообладнання транспортного засобу. Вона забезпечує живлення для стартера, системи запалювання, електроніки та інших компонентів. Вірний вибір акумулятора має важливе значення для правильної та надійної роботи автомобіля.

Одним з найбільш популярних варіантів на ринку є АКБ з ємністю 90 Ампер-годин. Однак різні моделі мають свої особливості, а також можуть відрізнятися за надійністю, продуктивністю та терміном служби. Щоб правильно вибрати та купити акумулятор 90 ампер, потрібно оцінити всі параметри батареї та ознайомитися з відгуками інших автовласників.

Розгляньмо кілька поширених АКБ, які можуть стати гарним рішенням для вашого транспортного засобу.


Exide Premium EA900


Хороший акумулятор 90 Ач від американського виробника призначений для автомобілів з великою кількістю електроспоживачів. Завдяки високим значенням пускових струмів, з цим АКБ водії не мають проблем із запуском мотора навіть за негативних температур.

Для виготовлення цієї батареї виробник застосував низку технологій:

 • Carbon Boost — дозволяє скоротити час заряджання в 1,5 раза, якщо порівнювати зі стандартними акумуляторами без цієї технології.
 • 3DX — решітка унікальної конфігурації, яка з легкістю фіксує на пластинах електроліт. Завдяки цьому акумулятор 90 ампер має чудові електричні характеристики та тривалий термін експлуатації.

Батарея має корпус європейського типу та зворотну полярність. Під час виготовлення оболонки застосовувалися спеціальні домішки, що підвищують стійкість акумулятора за низьких температур і до механічних впливів (ударів, вібрацій). Для клем передбачені захисні кришки, що оберігають контакти від вологи та пилу.

Автомобілісти виділяють такі переваги АКБ Exide Premium EA900:

 • тривалий термін служби;
 • висока надійність;
 • безпека під час експлуатації;
 • хороші технічні характеристики, які підходять для складних умов експлуатації.
Слабкою стороною цієї АКБ є її ціна. Однак автовласники не вважають цей фактор вирішальним, оскільки вартість пристрою обумовлена його тривалою роботою, а також надійністю.


Bosch S4 029


Цей АКБ 90 Ач чудово справляється з поставленими завданнями, не поступаючись аналогам. Пристрій німецької компанії має попит серед автомобілістів завдяки своїм характеристикам і надійності.

Під час створення батареї виробник застосовує спеціальну технологію Silver четвертого покоління. Завдяки легуванню сріблом покращується міцність акумулятора, а також помітно зростає його стійкість до корозії.

Автовласники купують цю модель з низки причин:

 • тривалий термін служби;
 • дуже низькі показники саморозряду;
 • стабільна робота навіть в екстремальних кліматичних умовах;
 • чудова безпека.

Єдина претензія автомобілістів стосується клем, які виступають над кришкою. Через це вони менш захищені від впливу пилу, вологи та бруду.


Varta Silver Dynamic AGM G14


Якщо ви плануєте купити акумулятор 90 Ач, ця модель Varta може стати хорошим варіантом. Вона виготовлена за технологією AGM: робочим тілом є скловолокно, а не свинцеві пластини. Завдяки цьому батарея має гарні технічні характеристики та дуже великий ресурс.

Важливою перевагою цього пристрою є те, що пара циркулює всередині корпусу. Він не виходить назовні, тому електроліт завжди залишається в початковому об'ємі.

Автомобілісти відзначають, що ціна на акумулятор 90 Ампер є єдиним слабким місцем моделі. Однак вона повністю перекривається її перевагами:

 • ефективна та надійна робота за різних умов експлуатації;
 • міцний та ударостійкий корпус;
 • наявність спеціального захисту для клем;
 • тривалий термін служби;
 • висока якість виготовлення та застосовуваних матеріалів;
 • чудові показники безпеки.
Якщо вам сподобався будь-який із цих акумуляторів, придбати їх можна через перевірений інтернет-магазин. Для цього найкраще використовувати функцію підбору запчастин за VIN-кодом. Це дозволить вам легко підібрати модель, яка ідеально підійде саме вашому транспортному засобу.

Партнерський матеріал

Лайфстайл Мелодія FM: ще більше цікавого

👇 Зверніть увагу

👍 Приєднуйтесь до Мелодія FM!

📱 Слухайте зі смартфона