-
Поділіться з друзями! 
Зараз в ефірі
до
Раніше звучали

Які можуть бути подарунки на хрестини? «Oniks» називає кілька аксесуарів

Які можуть бути подарунки на хрестини? «Oniks» називає кілька аксесуарів
31.08.2023
81
Для кожного християнина хрещення – одна з найважливіших подій в житті. Відповідно усі близькі та рідні малечі для цього дня хочуть підготувати особливі дарунки.

І зараз мова йде не про одяг, іграшки чи щось інше. Ці подарунки на хрестини мають інше значення. Вам тільки потрібно визначитися з ними серед представленого каталогу https://oniks.ua/categories/kids/poleznyyfiltr-is-podarki_na_krestiny/, а «Oniks» якраз познайомить з деякими аксесуарами.На які речі звернути увагу?

Відкривши величезний каталог, ви зможете для малюка підібрати особливі аксесуари. Так варто звернути увагу на кілька важливих речей:

  • Хрестик. Це необхідно для хрестин. Його малюкові вибирають хрещені батьки. Віддавайте перевагу невеликому хрестикові, де не буде елементів, які можуть нашкодити малечі. Якщо говорити про дорогоцінний метал, то це має бути срібло.
  • Шнурок. Щоб носити хрестик, потрібен ще один аксесуар. Шнурок чудово підходить для цього випадку. Це може бути шовковий, каучуковий чи шкіряний. Кожен з цих матеріалів максимально безпечний. Малеча може його сміливо носити тривалий час. Якщо бажаєте, то можете ще підібрати ланцюжок, який можна носити набагато пізніше. Він має бути простим і надійним одночасно.
  • Іконка. Якщо вам пощастить, то придбайте такий аксесуар із зображенням святого, в честь якого назвали малечу. Коли таких немає, то для дівчинки вибирайте варіанти з зображенням Богородиці, а хлопчикові зі Спасителем.  Таку іконку без проблем можна носити поруч із хрестиком.
  • Булавка. Таку річ дарують, щоб захистити від всього поганого. Її можна закріпити на ліжечко чи коляску. Вона підходить як хлопчикам, так і дівчаткам. Вам тільки потрібно визначитися з дизайном. Різноманітні фігурки, яскраві кольори – все це так приваблює.
  • Срібна ложечка. Багато хто чув, що такий предмет дарують малюкові на щасливе, довге життя. До того ж це досить практична річ. Всі знають про антибактеріальні властивості срібла, тому ви можете сміливо з неї годувати малюка.
Рідні та близькі малюка на хрестини можуть придбати особливі подарунки. Це будуть пам’ятні речі на все життя.Окрім них ви ще можете поглянути на сережки чи браслети. Порада: перш ніж робити такі подарунки, краще порадьтеся з батьками малечі. Це допоможе вам зробити правильний вибір і потім не пошкодувати.

Завдяки підказкам від «Oniks» ви зможете підібрати чудові презенти на хрестини. Вони будуть пам’ятними на все життя.

Партнерський матеріал

Лайфстайл Мелодія FM: ще більше цікавого

👇 Зверніть увагу

👍 Приєднуйтесь до Мелодія FM!

📱 Слухайте зі смартфона