Сьогодні у ранковому "Вівсянка-Шоу" Андрій, Люся та слухачі згадували кабельне телебачення та що вони там дивились, раділи поповненню у бегемотів та разом зі співаком NIKITIN вигадували нові коктейлі
Підпишіться на подкаст "Вівсянка-шоу на Мелодія FM":