-
Поділіться з друзями! 
Зараз в ефірі
до
Раніше звучали

Jerry Heil випустила кліп "Три полоси" про впертість українського народу

Jerry Heil випустила кліп
07.11.2023
123
Jerry Heil оприлюднила нову пісню та кліп "Три полоси". Відео одразу набрало понад 100 тисяч переглядів на YouTube.

За словами Jerry Heil, ця пісня є мотивацією для кожного та поштовхом долати усі труднощі та виклики, з якими зараз стикається вся країна. Адже з вірою та відчайдушним прагненням до мрії можна здолати будь-які перешкоди.

"Уявіть собі: галасливі собаки, що гавкають позаду вас, лише відволікають, коли ви рухаєтеся вперед до своєї мрії. Трек нагадує нам про те, що треба залишатися рішучими і не дозволяти нічому стати на нашому шляху. Також пісня про сильну віру в себе і свої мрії, незалежно від того, скільки тобі років. Це гімн для тих, хто хоче залишатися молодим душею і продовжувати йти до своєї мети”, - додає співачка,

Jerry Heil є авторкою пісні, і писати її вона почала ще до повномасштабного вторгнення, однак сама не могла зрозуміти її справжнього сенсу. І тепер в пісні з'явився новий зміст: вона про впертий та незламний характер українського народу.

“Трек «Три полоси» почав писатися ще два роки тому, але я ніяк не могла зрозуміти, в чому його основний задум. Зараз, я усвідомила, що це про впертий характер, який обʼєднує український народ. Вже до публікації пісні її розібрали на цитати, а рядок «я пру напролом» став для мене символом відваги і сили духу, яка веде нас вперед попри все. Цей рядок відгукнувся і військовим, які під цей звук виклали відео в ТікТок, так і цивільним”, — розповіла Jerry Heil.Трек дійсно припав до душі багатьом, а деякими записами військових співачка навіть поділилася у своїх соцмережах, додавши "Незламні пруть напролом! Слава нашим героям".У кліпі Jerry Heil співає на вулицях міста та у полі, а ще у відео знялася мама співачки, яка доєднується до співу після слів "Мамині слова грають в голові, як трек".

"Я знаю, що куди б не лягав шлях - нас буде тягнути додому. Під час війни Україна все одно лишається нашим місцем заземлення та спокою. Тому премо напролом і плекаємо своє: будуємо нове і піклуємося про надбане!", - додала співачка, анонсуючи вихід кліпу.І ще про музичні новини: alyona alyona показала вкрадене дитинство у кліпі "В темноті".

Лайфстайл Мелодія FM: ще більше цікавого

👇 Зверніть увагу

👍 Приєднуйтесь до Мелодія FM!

📱 Слухайте зі смартфона