-
Поділіться з друзями! 
Зараз в ефірі
до
Раніше звучали

alyona alyona показала вкрадене дитинство у кліпі "В темноті"

alyona alyona показала вкрадене дитинство у кліпі
18.10.2023
81
Реперка alyona alyona презентувала нову пісню та кліп  "В темноті". Ця пісня - про щасливі дитячі спогади, які має співачка, але не матимуть багато українських дітей через війну, розв'язану росіянами.

alyona alyona поділилася, що у такі тривожні періоди життя пам'ять часто звертається до найщасливіших моментів тепла, радості, спокою та захищеності. І часто це спогади про безтурботне дитинство, про дідусів, бабусь та подаровану ними любов.

"Сьогодні, через війну в наших дітей забирають ці моменти життя. Руйнуються наші села. Хати зрівнюються з землею.

Цією піснею я хотіла б зберегти ці моменти, проведені в селі. Передати атмосферу свіжоспеченого хліба, бабусиних рук, рідної хати та букета пахучих трав на столі. Атмосферу, яку забрали в наших дітей. Атмосферу, в якій пощастило жити нам",
- розповіла вона.


У кліпі співачка показала типове  українське село влітку, сільську хатину, двір, домашніх тварин, радісних дітей та привітних людей. alyona alyona співає надворі біля плодючих дерев та за столом у хаті. Закінчується кліп сучасними реаліями: зруйнованими та ушкодженими домівками, знайомими написами "Україна понад усе" на фоні руїн.До речі, вже не вперше співачка ділиться з українцями своїм досвідом та порадами, як впоратися із тривожністю в умовах війни. Так нещодавно, у День психічного здоров'я, alyona alyona розповіла відверто про свій психоемоційний стан.

"Я не можу жити без горя зараз. Горе до мене приходить кожен день у вигляді новин, звісток, фотографій, історій в соцмережах, знятих кимось тіктоків. І якщо я хочу плакати зараз, я сідаю і плачу. Я ще ніколи не була такою тонкосльозою, як за останні два роки. Я випускаю ці емоції і нічого в собі не тримаю, але я не живу ними постійно і не даю горю переповнити чашу. Те саме стосується щастя. Коли горя надто багато, я починаю шукати щастя. Це щастя може бути в маленьких дрібницях: природа, тварини, люди, квіти, сцена, вода, шопінг, процедури для здоров'я, час із рідними та близькими. Я продовжую жити життя, ставити цілі і підкорювати якісь вершини. І коли я відчуваю, що я вже на межі, що мені дуже складно, я йду ділитися своїми емоціями. Це може бути відверта розмова з людьми, кого я вважаю духовними наставниками. Це може бути консультація з психотерапевтом. Це може бути звернення в книгу. Це може бути медитація і розмова з самою собою. Але говорити треба і дбати про своє здоров'я треба", - запевняє реперка.


І ще про новини шоу-бізнесу: Ruslana випустила кліп "Лірниця" про містичну легенду України.

Лайфстайл Мелодія FM: ще більше цікавого

👇 Зверніть увагу

👍 Приєднуйтесь до Мелодія FM!

📱 Слухайте зі смартфона