-
Поділіться з друзями! 
Зараз в ефірі
до
Раніше звучали

Ruslana випустила кліп "Лірниця" про містичну легенду України

Ruslana випустила кліп
13.10.2023
87
Ruslana презентувала кліп на пісню "Лірниця", який є першою відеороботою з її альбому «Дике Серце».

Пісня та кліп - про нерозгадану історію автентичних українських традицій, про спробу осягнути таємницю Світла, яке є образом України, її шляхом.

Співачка розповіла легенду про лірників, які мали змогу чути вібрації світла, спілкуватися з природою, відчувати та бачити те, що іншим не до снаги.  Деякі з них, втративши зір, отримували здатність бачити струну Світла і за її допомоги могли мандрувати часами та світами, отримуючи недоступні знання та майбутні пророцтва.

У кліпі в жанрі фентезі "Лірниця" бачимо дві основні локації. Є кадри, де співачка важко працює  у кузні, а на інших кадрах Руслана - в фантастичних обладунках зі сталевими крилами на узбережжі моря. Співачка розповіла історію зйомок - виявляється, це кадри із заводу-кузні, де кується справжня бойова броня, відзняті у перші тижні вторгнення, а також кадри, які за декілька місяців до повномасштабного вторгнення були відзняті на українському узбережжі Чорного моря."Це історія з нерозгаданих прадавніх традицій автентичної України.
Вона відображена символічно як задум та дія зруйнувати кайдани, викувати крила, повірити в мрію і злетіти, розриваючи темряву, даруючи світло.
Образ Світла є образом України, її шлях",
- розповіла про кліп Ruslana.Також співачка не втратила нагоди привернути цим кліпом увагу до важливого збору - збору на дрони "Люті Пташки для АЗОВа".

"До війни для мене, як артиста, були важливі перегляди, «лайки», коменти та інша мирна метушня.
Зараз єдиним «лайком», вартим уваги, є донат на підтримку наших Героїв.
Підтримайте наш спільний із фондом «Дігнітас» збір, на Люті Пташки для АЗОВа.
Збір на дрони, що рятуватимуть воїнам життя і наближатимуть нашу Перемогу!
Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/6fXg5zwt92", - поділилася співачка.Читайте також, як Оля Полякова травмувалась на зйомках кліпу "У твоїх обіймах" про українських жінок.

Лайфстайл Мелодія FM: ще більше цікавого

👇 Зверніть увагу

👍 Приєднуйтесь до Мелодія FM!

📱 Слухайте зі смартфона