-
Поділіться з друзями! 
Зараз в ефірі
до
Раніше звучали

Оля Полякова травмувалась на зйомках кліпу "У твоїх обіймах" про українських жінок

Оля Полякова травмувалась на зйомках кліпу
28.09.2023
1596
Оля Полякова представила нову пісню та кліп  "У твоїх обіймах". Режисером відеороботи, яка одразу ж набрала понад 200 тисяч переглядів, став Алан Бадоєв.

Стиль пісень співачки суттєво змінився від початку повномасштабного вторгнення, на заміну жартівливим композиціям прийшли глибокі та сумні, і тепер - лише україномовні. В кліпі "У твоїх обіймах" Полякова опиняється сама на величезному ліжку, яке згодом перетворюється на воронку від авіабомби. Героїня з усіх сил намагається вибратися з ями і їй це насилу вдається. В забрудненому одязі та втомлена, вона рушає на поле бою, шукаючи  коханого - українського захисника.

"Нова відеоробота виконана в мінімалістичному стилі й сповнена драматичного символізму. Історія покликана надихнути не тільки українок, які чекають своїх чоловіків з війни, але й самих військових, які завжди мають пам’ятати, що без них життя коханих людей перетворюється на пустелю", - пояснила співачка.


Творці кліпу зазначили, що задля реалістичності всі трюки Полякова виконувала сама, тож отримала чимало травм - синців та порізів. Кліп знімався влітку під Києвом, де команда спеціально вирила вирву, яка повторює форму воронки від авіабомби.

Для Алана Бадоєва ця робота стала першою від початку вторгнення. Режисер також розповів свою історію про те, яка створювався кліп.

“Історія про сновидіння української жінки народилася миттєво. Сьогодні багато хто чекає своїх чоловіків з фронту. Я переконаний, що уві сні вони зустрічаються з ними, шукають їх на полі бою, подумки стають ангелами-охоронцями своїх коханих. Я Олю одразу попередив, що це буде дуже складний кліп, як емоційно, так і фізично. Усе, що глядач бачить у кадрі, є абсолютно реальним”, - запевнив Бадоєв.І ще трохи про новинки від українських зірок - DANTES заспівав про Крим та поділився особистими спогадами в кліпі "Кити".

Лайфстайл Мелодія FM: ще більше цікавого

👇 Зверніть увагу

👍 Приєднуйтесь до Мелодія FM!

📱 Слухайте зі смартфона