-
Поділіться з друзями! 
Зараз в ефірі
до
Раніше звучали

KOLA випустила іронічний кліп "Salut papa" про прощання з батьком

KOLA випустила іронічний кліп
07.05.2024
1066
Співачка KOLA випустила іронічну пісню "Salut papa" та кліп на неї. Пісня - особиста історія співачки про батька, а точніше про його відсутність у житті дівчині. В пісні KOLA перелічує іронічні здогадки, куди міг подітися її батько.

"Моя рефлексія на життя без тата. Сьогодні я вже все це сприймаю з іронією, бо багато працювала над цим, але колись це була для мене справжня трагедія і це нормально і природньо! Так, я зросла без свого тата і колись я розповім всю історію, бо поки її знає лише моя родина, але щось таки з неї ви зможете почути саме в цій пісні".


Дівчина також використала цю нагоду подякувати матері, за те, що та замінила їй обох батьків.

"Присвячується всім, хто може виходити зі складних ситуацій з гумором та з прийняттям ситуації. дякую, моя Ма за те, що я ніколи не відчувала нестачу батька в моєму житті, бо ти стала для мене і мамою і татом! ", - додала співачка.

У кліпі дівчина виконує роль працівниці аеропорту, яка реєструє пасажирів. Вона залишає у різних чоловіків в паспортах печатки "Тата не знайдено", а наприкінці відео танцює разом з ними.Анонсуючи вихід кліпу "Salut papa", KOLA представила ще одне відео, в якому вона грає працівницю РАГСу, яка спочатку оформлює одруження, а потім розлучення власних батьків.


Читайте також, як М’ята з допомогою АІ показала сучасні українські образи в кліпі «Милий, вільний».

Лайфстайл Мелодія FM: ще більше цікавого

👇 Зверніть увагу

👍 Приєднуйтесь до Мелодія FM!

📱 Слухайте зі смартфона