-
Поділіться з друзями! 
Зараз в ефірі
до
Раніше звучали

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ представили кліп "Дим" для тих, хто втрачає надію

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ представили кліп
27.07.2023
84
Гурт БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ представив нову пісню та кліп "Дим". За перший же день відео набрало понад 100 тисяч переглядів.
 
Кліп знімався в два великі етапи. В першій його частині бачимо соліста Сергія Танчинця у гримерці під час підготовки до концерту. Його численна команда робить свою повсякденну роботу, фотографує, підключає апаратуру та готує все необхідне для виступу. 
 
Зйомки другого етапу ж відбувалися на березі Атлантичного океану -  на пляжі Адрага, що у Португалії. Шанувальники гурту легко впізнають цю локацію, адже саме там знімалося інше хітове відео БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ - кліп "Зорі запалали". Команда зробила все, щоб глядачі впізнали це місце - було використане те ж саме ліжко, що й 5 років тому, та навіть ракурс зйомки схожий.
 
 
За словами режисера кліпу  Влада Разіховського, на такий незвичний хід його надихнула новина про те, що БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ гратимуть благодійний концерт у Португалії. 
 
«Коли я дізнався, що БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ планують акустичний благодійний концерт у Лісабоні, я одразу зрозумів, що частину відеороботи на пісню «ДИМ» потрібно відзняти саме там - на тому ж пляжі, на якому ми знімали «Зорі». Попередня робота – про справжнє кохання довжиною в життя, а «ДИМ» відкриває іншу, проте суміжну сторону людських переживань», - зазначив режисер.
 
 
Пісня - про тих людей, які з останніх сил хапаються за свою надію та деколи ледь не втрачають віру в те, що все зміниться на краще.
 
«Готуйте свої серця. Ця пісня є спробою передати безнадійність, біль і розчарування у певних життєвих ситуаціях. Вона є вираженням особистих емоцій та переживань багатьох людей. Переживань, з якими люди так чи інакше стикаються у відносинах або ж у житті загалом», - додав соліст гурту Сергій Танчинець.І ще про музичні новинки - KOZAK SYSTEM випустили кліп про "Українське сонце" та його високу ціну.

Лайфстайл Мелодія FM: ще більше цікавого

👇 Зверніть увагу

👍 Приєднуйтесь до Мелодія FM!

📱 Слухайте зі смартфона