-
Поділіться з друзями! 

Як стильно прикрасити ялинку в 2023-2024 році: основні тренди та кольори

Як стильно прикрасити ялинку в 2023-2024 році: основні тренди та кольори
24.11.2023
166
Чи помічали ви, що кожного року в інтернеті та на сторінках популярних журналів зображення новорічних ялинок відрізняються? З року в рік є суттєві відмінності в їх прикрашанні та домінантних кольорах. То ялинки червоні, то на них сині кульки, а то й замість традиційної зеленої красуні – біла в золоті. Думаєте, що це випадковість? Ні, це – тренди. Так існує мода і на дизайн новорічних прикрас і сезон 2023-2024 не виключення. Тож, аби мати вдома не просто гарну, а й стильну ялинку, радимо розібратися, як же правильно оздобити її в рік Дерев’яного Зеленого Дракона.

Основні кольори сезону 2023-2024

В рік Дерев’яного Зеленого Дракона варто особливо уважно обирати прикраси. Вірніше, їх колір. Символ 2024 року, хоч і має спокійну енергетику, проте все ж таки є Драконом, тож краще не сердити його невідповідними відтінками. Тож, аби напророчити собі вдачу, або ж, якщо не вірите в астрологію, хочете просто мати стильно оформлену ялинку, обирати новорічні прикраси зеленого та червоного кольору. При цьому, можна використати також інші відтінки, але варто зважати на певні модні тенденції:

  • зелені прикраси більш виграшно будуть виглядати на білих ялинках;
  • на традиційних зелених деревцях краще розмістити червоні та золоті іграшки;
  • на срібних при золотавих ялинках виграшно будуть виглядати фіолетові та пурпурні прикраси.
До речі, зверніть особливу увагу на прикраси золотого чи помаранчевого сяючого відтінку. Цей колір символізує яскраве сонце і є одним із символів року Дракона в цілому. Тож і на вдачу, і щоб підкреслити розуміння сучасних тенденцій і оформленні новорічних ялинок, треба додати до неї деталей помаранчевого чи золотого відтінку. Це можуть бути іграшки, гірлянди чи навіть звичайний «дощик». Проте, з мішурою треба бути обережним, бо мода на неї проходить і в якості прикрас краще обирати інші рішення, про які розповімо нижче.

Чим замінити «дощик» та серпантин

Такі новорічні прикраси потихеньку відходять в минуле, але це не означає, що тепер ялинка має бути «гола». Додати блиску та додатково прикрасити її можна за допомогою LED-гірлянд з білими чи жовтими діодами. Ці кольори в тренді вже кілька років і поки що не збираються здавати позицій.

Цікаво: прикрашати гірляндами можна не лише ялинку, а й розміщати їх на вікнах чи стінах для створення святкової атмосфери.

Ще один варіант прикрас – буси. В продажу можна знайти гірлянди у вигляді намиста. Виглядають вони стильно, гарно і оригінально. До того ж, такі прикраси прості в догляді, вони менше накопичують пил і їх можна мити за необхідності.

Обираємо іграшки: курс на hand made вироби та екологічність

Не дивлячись на велике різноманіття пластикових новорічних іграшок на полицях магазину, які виглядають досить привабливо, краще оминати їх, якщо хочеться бути в тренді. Сьогодні в моді екологічність та натуральність. Ці тенденції також чітко прослідковуються і в оформленні ялинок. Замість пластикових кульок, в якості прикрас краще обирати:

  • дерев’яні фігурки. Вони вже є в продажу, але також можна зробити їх самостійно, якщо є фанера та лобзик. Причому, фарбувати прикраси не обов’язково, можна залишити в натуральному відтінку;
  • фетрові іграшки. Їх теж можна знайти в продажу чи замовити майстриням виготовлення. Проте створити такі прикраси можна і власноруч, в інтернеті є багато схем та ідей;
  • сухофрукти та прянощі. Це справжній тренд, який активно набирає популярності. Використовують в основному сушені дольки апельсинів та лимонів, але можна також засушити і яблука чи груші. Такі смачні прикраси розвішують прямо на гілках ялинок як є, причому додатково можна додати паличку кориці, пару зонтиків гвоздики. Прянощі даватимуть легкий характерний для новорічних світ аромат, що допоможе створити приємну атмосферу.
Для прикрашання ялинки можна використати і інші ідеї. Наприклад, замість іграшок розмістити на ній цукерки та імбирне печиво, або лише самі LED-гірлянди. Такий варіант оздоблення теж досить популярний, особливо враховуючи тренд на відмову від пластику.

Партнерський матеріал

Лайфстайл Мелодія FM: ще більше цікавого

👇 Зверніть увагу

👍 Приєднуйтесь до Мелодія FM!

📱 Слухайте зі смартфона