-
Поділіться з друзями! 
Зараз в ефірі
до
Раніше звучали

Гороскоп на зиму 2023-2024

Гороскоп на зиму 2023-2024
01.12.2023
126
Читайте астрологічний прогноз на грудень, січень та лютий.

Овен (21 березня - 20 квітня)Зараз від вас багато чого залежить: навіть якщо вам здається, що все вже визначено і ніякі ваш дії не можуть вплинути на ситуацію, будьте певні, що це не так. Однак не погоджуйтеся на сумнівні пропозиції - краще перечитатти всі умови кілька разів та розібратися у них детально.
 
Зараз не найкращий час змінювати роботу чи приймати будь-які ризиковані пропозиції, але якщо ви все-таки налаштовані на зміни, порадьтеся з найближчими людьми, вони обов'язково допоможуть вам прийняти зважене рішення.
 
Телець (21 квітня - 21 травня)Ви матимете можливість уважніше придивитися до вашого найближчого оточення - ймовірно, не всі у ньому щиро та по-справжньому бажають вам щастя, а якщо й бажають, то їхнє бачення може суттєво відрізнятися від вашого. Зараз багато чого залежить від вашої реакції та вміння відстоювати свої кордони. 
 
Найкращою порадою для вас буде зберігати спокій та нейтральну реакцію на все, як у роботі, так і вдома. Початок зими не зовсім сприятливий для змін, але ви можете поки що запланувати ці зміни.

Близнюки (22 травня - 21 червня)Зимовий період приготував для вас багато непростих задач, які вже протягом кількох місяців накопичувалися, щоб зараз вимагати вашої уваги. Спочатку це будуть справи, пов'язані з роботою, а потім про себе нагадають домашні справи. 
 
Можливі непорозуміння у стосунках з коханими та родиною, однак це тимчасово і наприкінці зими період буде більш спокійний.

Рак (22 червня - 22 липня)На вас чекає доволі вдалий період в усіх сферах, який вже готує важливі зміни, які незабаром прийдуть до вашого життя. Однак цих змін краще чекати вже від початку Нового року, а поки що час трохи перепочити, переосмислити своє життя. 
 
Корисно буде зайнятися справами, які ви раніше відкладали, а також подумати, яких саме змін у житті ви прагнете.

Лев (23 липня - 23 серпня)Обставини вимагатимуть від вас швидких та рішучих дій, і це стане хорошим приводом продемонструвати свої сильні якості в роботі, а може й отримати підвищення. Однак, у гонитві за визнанням не варто нехтувати власними моральними принципами - такі рішення не дадуть бажаного результату. Також , намагайтеся залишати вашу "жорсткість" на роботі, щоб не ініціювати конфлікти з близькими.

Діва (24 серпня - 22 вересня)Зараз у вас багато метушні на роботі,  тож ви можете зовсім забути про найважливіше - родину та близьких. Не забувайте планувати свій час так, щоб у вас була можливість провести час разом із найдорожчими, адже це не тільки покращить ваш та їхній настрій, а й зарядить енергією для нових звершень на роботі. Встигнути і завершити термінові справи і відпочити - цілком можливо, тож не забувайте про релакс.

Терези (23 вересня - 23 жовтня)Початок зими буде тісно пов'язаний з роботою, адже у вас накопичилося чимало важливих справ. Наприкінці першого зимового місяця ваш настрій зміниться - вам захочеться займатися домашнім затишком та родинними справами.

Можливо, вам захочеться зробити велике прибирання, позбавитися від старого, змінити імідж, і ці зміни однозначно підуть вам на користь. Не забутьте також приділити достатньо часу родичам, які давно чекають вашої уваги - заплануйте візит до них на новорічні свята.

Скорпіон (24 жовтня - 23 листопада)Зимовий період дає вам багато можливостей, однак змінювати ви будете не стільки своє життя, скільки життя інших. Вас часто проситимуть про поради, допомогу та різні втручання в життя інших - особливо родичів. 
 
Ця роль припаде вам до душі, адже ви відчуєте себе справжнім чарівником, що має силу покращувати життя інших. Тож не нехтуйте своїм бажанням робити добро.

Стрілець (23 листопада - 21 грудня)Зима дозволить вам відчути себе наставником інших - до вас постійно звертатимуться за інструкціями та порадами. Авжеж, ви маєте багато досвіду та знань, але не витрачайте всі сили на інших, інакше не встигатимете робити свої справи і швидко втомлюватиметесь.  Чудово, якщо взимку у вас буде нагода взяти хоча б невелику відпустку та змінити обстановку - коротка подорож дасть вам справжній заряд енергії.

Козеріг (22 грудня - 20 січня)На початку зими у вас прокинеться неабияка впертість - вам буде складно відходити від заздалегідь побудованих планів та чути думки, не схожі на ваші. І хоча зазвичай впевненість у собі справді важлива, у цей період вона може вам трохи завадити. 
 
Корисно буде перестати контролювати все та довіритись новим пропозиціям - ви побачите, що деякі з них цілком дієві.
 
Водолій (21 січня - 20 лютого)Ваше прагнення нічого не пропустити та все  встигнути коштуватиме вам забагато зусиль та нервів. Не нехтуйте станом свого здоров'я, яке благає про перепочинок та зменшення навантажень. 
 
В роботі не соромтеся делегувати частину справ вашим колегам, ви не можете взяти абсолютно все на себе. Лише розвантаживши себе та власну нервову систему, ви почуватиметеся набагато краще.

Риби (21 лютого - 20 березня)Цієї зими ви будете зайняті завершенням старих справ. В роботі це буде підбиття підсумків та закінчення якихось важливих проєктів, а вдома вас захопить бажання позбавлення від старого та оновлення. 
 
Цей час також тісно пов'язаний для вас із комунікацією - у вас буде можливість показати свої навички спілкування, отримати задоволення від приємних розмов, а також отримати нові, корисні контакти.

Лайфстайл Мелодія FM: ще більше цікавого

👇 Зверніть увагу

👍 Приєднуйтесь до Мелодія FM!

📱 Слухайте зі смартфона