-
Поділіться з друзями! 
Зараз в ефірі
до
Раніше звучали

Перехід на зимовий час: коли перевести годинники

Перехід на зимовий час: коли перевести годинники
26.10.2023
1626
Щороку українці переводять годинники: восени - на стандартний час, який ще називають зимовим, навесні - на літній.  Це звична процедура не лише для нас, а й для жителів ще майже 70 країн світу, метою якої є збереження електроенергії, а отже й дбання про навколишнє середовище.
 
Завжди знаходяться прихильники переходу, для яких він вже є звичним, та ті, хто вважають, що його давно пора відмінити. Адже поряд із плюсами , такими як оптимальне використання світлового дня, у переведення є суттєві мінуси. Зміна звичного режиму дня є великим стресом для організму, багато людей скаржаться на самопочуття після переходу. Тож шкоду від цієї практики багато людей вважають неспівставною із ймовірною економією. До того ж майже кожна людина має власний приклад того, як потрапила у незручну ситуацію, забувши про вчасне переведення годинника.
Поки що Україна не відмовилася від практики переходу на зимовий та літній час, тож скоро, вночі з 28 на 29 жовтня потрібно буде перевести годинники на стандартний час, тобто на годину назад.
 
Намагайтеся зробити перехід більш комфортним,  вчасно лягайте спати та вставайте,  а також не забудьте вже зараз налаштувати на телефоні нагадування про переведення годинників.


 
І ще про цікаве - alyona alyona показала вкрадене дитинство у кліпі "В темноті".

Лайфстайл Мелодія FM: ще більше цікавого

👇 Зверніть увагу

👍 Приєднуйтесь до Мелодія FM!

📱 Слухайте зі смартфона