-
Поділіться з друзями! 

DZIDZIO заспівав із юною незрячою волонтеркою, яка зібрала для ЗСУ понад 2 мільйони гривень

DZIDZIO заспівав із юною незрячою волонтеркою, яка зібрала для ЗСУ понад 2 мільйони гривень
24.11.2023
95
Співак DZIDZIO випустив нову зворушливу пісню та кліп "Ліхтарики", записану в дуеті з Анною-Марією Герман. Дівчинка є незрячою, проте це не завадило їй стати волонтеркою та збирати кошти на допомогу ЗСУ. Співаючи у храмах та на вулицях просто неба, Анна-Марія зібрала на потреби збройних сил понад 2 мільйони гривень і зупинятися на цій сумі не збирається.

Історія запису пісні дуже зворушлива: військові, що воюють на передовій, надіслали Михайлу Хомі (DZIDZIO) сюжет в новинах про надзвичайно сміливу та талановиту дівчинку, мрією якої була саме зустріч зі співаком. Довго не вагаючись, DZIDZIO зв'язався з мамою дівчинки та організував цю зустріч. Так склалося, що вона припала саме на 10 День народження Анни-Марії, де на неї чекав головний подарунок - пісня "Ліхтарики". Однак дівчинка попросила заспівати її разом з кумиром, на що DZIDZIO одразу погодився.


"Так вийшло, що наше перше знайомство відбулося саме в її 10-й день народження. Головним подарунком для Анни-Марії була пісня «Ліхтарики», яка ніби чекала на неї. Коли ми робили запис на студії, Анна-Марія попросила мене заспівати разом із нею. Я відразу погодився, бо Анна-Марія – це яскравий вогник у темряві, який дає надію на світле та мирне майбутнє України.

Підтримайте її своїми сердечками за самовідданість і волонтерську роботу й розкажіть усім про цю добру та щедру дівчинку",
- попросив DZIDZIO в описі до відео.

У кліпі можна побачити і першу зустріч DZIDZIO з юною співачкою, і їхню спільну роботу в студії, і фрагменти волонтерських виступів Анни-Марії.І ще про новини шоу-бізу: набирає перегляди кліп Jerry Heil  "Три полоси" про впертість українського народу.

Лайфстайл Мелодія FM: ще більше цікавого

👇 Зверніть увагу

👍 Приєднуйтесь до Мелодія FM!

📱 Слухайте зі смартфона